ΘΥΡΑ 3 - GATE 3

8 ΧΡΟΝΙΑ GATE3





ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 61
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 61
ΟΦΗ 53
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 47
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 46
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 45
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 38
ΒΕΡΟΙΑ 34
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 33
ΕΘΝΙΚΟΣ 31
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 31
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 30
ΠΙΕΡΙΚΟΣ 30
ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 30
ΙΩΝΙΚΟΣ 29
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 28
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 21
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 17

Ιστορία
Photos
Uniform
Chat

ΚΕΡΚΙΔΑ

ΚΑΡΔΙΤΣΑ

JOE'S HISTORY

ΣΚΙΤΣΟ

Anagenisi Net
Ύμνος
Lefak
Athens Club
Karditsa
Agia Paraskevi

ΘΥΡΑ 3 - GATE 3

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕΖΟΝ.

Ball1η αγωνιστική (12/9)
Ball2η αγωνιστική 19/9
Ball3η αγωνιστική 26/9
Ball4η αγωνιστική 3/10
Ball5η αγωνιστική 10/10
Ball6η αγωνιστική 17/10
Ball7η αγωνιστική 24/10
Ball8η αγωνιστική 31/10
Ball9η αγωνιστική 3/11
Ball10η αγωνιστική 14/11
Ball11η αγωνιστική 21/11
Ball12η αγωνιστική 28/11
Ball13η αγωνιστική 5/12
Ball14η αγωνιστική 12/12
Ball15η αγωνιστική 19/12
Ball16η αγωνιστική 22/12
Ball17η αγωνιστική 5/1


1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η 12/9
Παναιτωλικός-Τρίκαλα
Αγροτικός Αστέρας-Ηλιούπολη
Λεβαδειακός-Διαγόρας
Πιερικός-Εθνικός
Θρασύβουλος-Ιωνικός
ΠΑΣ Γιάννινα-Πανθρακικός
Δόξα Δράμας-Καλλιθέα
Βέροια-ΟΦΗ
Εθνικός Αστέρας- Αναγέννηση Καρδίτσας
2η αγωνιστική 19/9
Αγροτικός Αστέρας-Παναιτωλικός
Τρίκαλα-Λεβαδειακος
Ηλιούπολη-Πιερικός
Διαγόρας-Θρασύβουλος
Εθνικός-ΠΑΣ Γιάννινα
Ιωνικός-Δόξα Δράμας
Πανθρακικός-Βέροια
Καλλιθέα-Εθνικός Αστέρας
ΟΦΗ-Αναγέννηση Καρδίτσας
3η αγωνιστική 26/9
Παναιτωλικός-Λεβαδειακός
Πιερικός-Αγροτικος Αστέρας
Θρασύβουλος-Τρίκαλα
ΠΑΣ Γιάννινα-Ηλιούπολη
Δόξα Δράμας-Διαγόρας
Βέροια-Εθνικός
Εθνικός Αστέρας-Ιωνικός
Αναγέννηση Καρδίτσας-Πανθρακικός
ΟΦΗ-Καλλιθέα
4η αγωνιστική 3/10
Πιερικός-Παναιτωλικός
Λεβαδειακός-Θρασύβουλος
Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΣ Γιάννινα
Τρίκαλα-Δόξα Δράμας
Ηλιούπολη-Βέροια
Διαγόρας-Εθνικός Αστέρας
Εθνικός-Αναγέννηση Καρδίτσας
Ιωνικός-ΟΦΗ
Πανθρακικός-Καλλιθέα
5η αγωνιστική 10/10
Παναιτωλικός-Θρασύβουλος
ΠΑΣ Γιάννινα-Πιερικός
Δόξα Δράμας-Λεβαδειακός
Βέροια-Αγροτικός Αστέρας
Εθνικός Αστέρας-Τρίκαλα
Αναγέννηση Καρδίτσας-Ηλιούπολη
ΟΦΗ-Διαγόρας
Καλλιθέα-Εθνικός
Πανθρακικός-Ιωνικός
6η αγωνιστική 17/10
ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός
Θρασύβουλος-Δόξα Δράμας
Πιερικός-Βέροια
Λεβαδειακός-Εθνικός Αστέρας
Αγροτικός Αστέρας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Τρίκαλα-ΟΦΗ
Ηλιούπολη-Καλλιθέα
Διαγόρας-Πανθρακικός
Εθνικός-Ιωνικος
7η αγωνιστική 24/10
Παναιτωλικός-Δόξα Δράμας
Βέροια-ΠΑΣ Γιάννινα
Εθνικός Αστέρας-Θρασύβουλος
Αναγέννηση Καρδίτσας-Πιερικός
ΟΦΗ-Λεβαδειακός
Καλλιθέα-Αγροτικός Αστέρας
Πανθρακικός-Τρίκαλα
Ιωνικος-Ηλιούπολη
Εθνικός-Διαγόρας
8η αγωνιστική 31/10
Βέροια-Παναιτωλικό
Δόξα Δράμας-Εθνικός Αστέρας
ΠΑΣ Γιάννινα-Αναγέννηση Καρδίτσας
Θρασύβουλος-ΟΦΗ
Πιερικός-Καλλιθέα
Λεβαδειακός-Πανθρακικός
Αγροτικός Αστέρας-Ιωνικός
Τρίκαλα-Εθνικός
Ηλιούπολη-Διαγόρας
9η αγωνιστική 3/11
Παναιτωλικός-Εθνικός Αστέρας
Αναγέννηση Καρδίτσας-Βέροια
ΟΦΗ-Δόξα Δράμας
Καλλιθέα-ΠΑΣ Γιάννινα
Πανθρακικός-Θρασύβουλος
Ιωνικός-Πιερικος
Εθνικός-Λεβαδειακός
Διαγόρας-Αγροτικός Αστέρας
Ηλιούπολη-Τρίκαλα
10η αγωνιστική 14/11
Αναγέννηση Καρδίτσας-Παναιτωλικός
Εθνικός Αστέρας-ΟΦΗ
Βέροια-Καλλιθέα
Δόξα Δράμας-Πανθρακικός
ΠΑΣ Γιάννινα-Ιωνικός
Θρασύβουλος-Εθνικός
Πιερικός-Διαγόρας
Λεβαδειακός-Ηλιούπολη
Τρίκαλα-Αγροτικός Αστέρας
11η αγωνιστική 21/11
Παναιτωλικός-ΟΦΗ
Καλλιθέα-Αναγέννηση Καρδίτσας
Πανθρακικός-Εθνικός Αστέρας
Ιωνικός-Βέροια
Εθνικός-Δόξα Δράμας
Διαγόρας-ΠΑΣ Γιάννινα
Ηλιούπολη-Θρασύβουλος
Τρίκαλα-Πιερικός
Αγροτικός Αστέρας-Λεβαδειακός
12η αγωνιστική 28/11
Καλλιθέα-Παναιτωλικός
ΟΦΗ-Πανθρακικός
Αναγέννηση Καρδίτσας-Ιωνικός
Εθνικός Αστέρας-Εθνικός
Βέροια-Διαγόρας
Δόξα Δράμας-Ηλιούπολη
ΠΑΣ Γιάννινα-Τρίκαλα
Θρασύβουλος-Αγροτικός Αστέρας
Λεβαδειακός-Πιερικός
13η αγωνιστική 5/12
Παναιτωλικός-Πανθρακικός
Ιωνικός-Καλλιθέα
Εθνικός-ΟΦΗ
Διαγόρας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Ηλιούπολη-Εθνικός Αστέρας
Τρίκαλα-Βέροια
Αγροτικός Αστέρας-Δόξα Δράμας
Λεβαδειακός-ΠΑΣ Γιάννινα
Πιερικός-Θρασύβουλος
14η αγωνιστική 12/12
Ιωνικός-Παναιτωλικός
Πανθρακικός-Εθνικός
Καλλιθέα-Διαγόρας
ΟΦΗ-Ηλιούπολη
Αναγέννηση Καρδίτσας-Τρίκαλα
Εθνικός Αστέρας-Αγροτικός Αστέρας
Βέροια-Λεβαδειακός
Δόξα Δράμας-Πιερικός
Θρασύβουλος-ΠΑΣ Γιάννινα
15η αγωνιστική 19/12
Παναιτωλικός-Εθνικός
Διαγόρας-Ιωνικός
Ηλιούπολη-Πανθρακικός
Τρίκαλα-Καλλιθέα
Αγροτικός Αστέρας-ΟΦΗ
Λεβαδειακός-Αναγέννηση Καρδίτσας
Πιερικός-Εθνικός Αστέρας
Θρασύβουλος-Βέροια
ΠΑΣ Γιάννινα-Δόξα Δράμας
16η αγωνιστική 22/12
Διαγόρας-Παναιτωλικός
Εθνικός-Ηλιούπολη
Ιωνικός-Τρίκαλα
Πανθρακικός-Αγροτικός Αστέρας
Καλλιθέα-Λεβαδειακός
ΟΦΗ-Πιερικός
Αναγέννηση Καρδίτσας-Θρασύβουλος
Εθνικός Αστέρας-ΠΑΣ Γιάννινα
Δόξα Δράμας-Αναγέννηση Καρδίτσας
17η αγωνιστική 5/1
Παναιτωλικός-Ηλιούπολη
Τρίκαλα-Διαγόρας
Αγροτικός Αστέρας-Εθνικός
Λεβαδειακός-Ιωνικός
Πιερικός-Πανθρακικός
Θρασύβουλος-Καλλιθέα
ΠΑΣ Γιάννινα-ΟΦΗ
Δόξα Δράμας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Βέροια-Εθνικός Αστέρας

ultrasgate3

1904

ultras karditsas

lefak

Λεφακ

ΚΑΝΑΡΙΑ

anagennisi net

αναγένηση νετ

αναγέννηση νετ

ΑΣΑ

Καρδίτσα

Καρδίτσα

Karditsa

Plastiras Lake

Λίμνη Πλαστήρα

anagenisi net

asa

Developed by admi[email protected]